23 maj 2014

photos & my week #1

Cześć wszystkim!
Dzisiejsza notka będzie dość nietypowa, ponieważ strasznie spodobał mi się pomysł, który widziałam już na paru innych blogach, a mianowicie dodaję najciekawsze zdjęcia z tygodnia oraz opisuję co się w nim wydarzyło. Spróbuję to robić w sposób jak najciekawszy, aby notki nie były nudne :) 

Dzisiejszą chciałabym poświęcić odpowiedziom na pytania, które wcześniej mi zadawaliście! Więc..1. Co w ma wpływ na twoje zainteresowanie wykonywaniem diy?
~Myślę, że na pewno  to, że bardzo lubię wyróżniać się z tłumu i mieć że tak powiem rzeczy, których nikt nie dostanie. Tworzenie diy również daje mi wiele satysfakcji, że mogę zrobić coś sama!2.Kto jest twoim autorytetem?
~Szczerze? Chyba nie mam żadnego konkretnego. Staram się nikogo nie naśladować.3.Czy materiały do stworzenia takiego diy kupujesz przed ich zrobieniem, czy już je masz ?
~hahaha  to różnie, ale najczęściej staram się robić z rzeczy, które znajdę w domu aby nadać im ''nowe życie'':)4.Czym robisz zdjęcia?
~Zwykłym aparatem cyfrowym- Sony Cyber Shot G5.Ile około robisz diy?
~Najdłużej zajęło mi chyba szycie piórnika- 7-8h bez przerwy.6. Znasz osobiście jakąś osobę prowadzącą bloga, którą polecasz ?
 ~haha chyba nie obeszłoby się bez wymienienia bloga Jagody, dzięki której narodzil sie pomysl na taką notkę :)
Prowadzi również bloga o tematyce diy więc serdecznie zapraszam!
..to byłoby chyba na tyle :) Dołączam również parę zdjęć z tego tygodnia, ponieważ ostatnio mam bzika na punkcie fotografowania wszystkiego co możliwe haha. 


Które podoba się wam najbardziej?  Również zachęcam do dalszego zadawania pytań :)5 komentarzy:

  1. Ostatnie zdjęcia ma w sobie to coś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawy post:) Obserwuję i serdecznie zapraszam do odwiedzenia również mojego bloga:)

    OdpowiedzUsuń